Hlasujte za žihadielko

Milí rodičia a priatelia školy!

O pár dní sa začína posledný, piaty ročník súťaže o ihrisko ŽIHADIELKO.

Prosíme vás preto o pomoc pri hlasovaní.

Pridajte sa a pozvite aj priateľov, známych do Facebookovej skupiny DÚBRAVKA BOJUJE O ŽIHADIELKO

Na stránke budete denne informovaní o priebehu súťaže a motivovaní k hlasovaniu.

Pomôžte nám využiť poslednú príležitosť vyhrať ešte jedno ihrisko pre naše dúbravské deti a ich priateľov.

Minulý rok sme bojovali v kategórii s mestami/obcami, ktoré tiež už svoje Žihadielko majú. Bohužiaľ, nepodarilo sa nám získať dostatok hlasov. O to viac sa budeme snažiť v roku 2020!

Do posledného ročníka súťaže sa môžu prihlásiť všetci, aj minuloroční víťazi. Dúbravka teda nebude jedinou mestskou časťou, ktorá by mala na svojom území 2 tieto krásne ihriská. Tento rok súťažíme všetci v jednej kategórii, v ktorej 10 miest/obcí s najväčším počtom hlasov získa ihrisko.

Denne môže každý z nás získať 2 hlasy, jeden hlasovaním a druhý odohraním zábavnej hry.

Hlasovanie prebieha len od 13.1.2020 do 29.2.2020.

Ďakujeme za Vašu podporu.